Już jesteś naszym instalatorem? Zaloguj się

Ty ustalasz cenę. My dostarczamy zlecenia na montaż fotowoltaiki.

Dołącz do Otovo, największej platformy dla instalatorów w Europie

630+ Monterzy
28540+ instalacji wykonanych w całej Europie

Otovo to platforma, która łączy Instalatorów z Klientami zajmując się całą przed i posprzedażową Obsługą Klienta za Ciebie!

Dlaczego powinieneś dołączyć do Otovo?

Więcej zleceń
Poczta pantoflowa i niskiej jakości leady dawały radę do tej pory ale Otovo przyspieszy rozwój Twojej firmy dzięki ukierunkowanym kampaniom internetowym, partnerstwom polecającym i wyjątkowej ofercie wprowadzanej w całej Europie: leasing dla Klientów Indywidualnych!
Bezproblemowa Obsługa Klienta
Dbamy o sprzedaż i wsparcie, abyś mógł skupić się na tym, co kochasz najbardziej: umieszczaniu paneli słonecznych na dachach. Korzystaj z naszej najnowocześniejszej platformy do zarządzania projektami i polegaj na naszym oddanym zespole, który ułatwi Ci codzienną pracę.
To dalej Ty jesteś szefem
Sam ustalasz ceny i obszar swojej aktywności. Wybierasz ulubione marki paneli i falowników, z naszej zatwierdzonej listy. Sygnalizujesz nam, że jesteś przeciążony pracą lub aktywnie szukasz nowych klientów.

Jak to działa

3 proste kroki do zostania naszym Partnerem

How it works

Zarejestruj się i otrzymaj dostęp do Platformy Otovo

Zarejestruj się i podpisz umowę online. Dowiedz się więcej o sposobie pracy Otovo z Twoim dedykowanym Account Managerem.
How it works

Zdobywaj projekty

Określ cenę, obszar swoich usług i preferowane marki. Dla każdego nowego klienta nasz system stworzy automatyczną wycenę między lokalnymi partnerami.
How it works

Wykonuj instalacje najwyższej jakości

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie o sprzedaży Twojego projektu na podstawie wykonanych ofert. Nasz zespół pomoże Ci przejść przez cały proces instalacji i będzie na pierwszej linii wsparcia dla Klienta.

Historie naszych partnerów

Zobacz jak nasi partnerzy - zarówno małe, rodzinne firmy jak i działające w kilku województwach spółki - budują swoją wartość razem z Otovo.

“Dzięki partnerstwu z Otovo mój biznes wszedł na wyższe obroty. Prawie podwoiliśmy ilość zrealizowanych instalacji i zatrudniliśmy dwóch dodatkowych pracowników!”

Adam

Pomerania

“Na co dzień unikam partnerstw ponieważ nie lubię tracić kontroli. W przypadku Otovo podoba mi się jednak to, że sam ustalam swoje ceny oraz mogę wybrać komponenty.”

Artur

Lubusz

“Otrzymywanie zleceń od Otovo jest bardzo wygodne! Wszystko zostało już przygotowane, wystarczy pojechać na montaż. Nie muszę spędzać godzin na dojazdy do klientów, którzy i tak mogą nie skorzystać z moich usług.”

Jan

Podlaskie

Najszybciej rozwijająca się platforma solarna w Europie.

Monterzy
630+
instalacji wykonanych w całej Europie
28540+
krajów
13
Growth image

Jesteśmy już na 13 rynkach europejskich!

Otovo powstało w 2016 roku, od tego czasu otworzyliśmy biura w 13 krajach. Nasza sieć instalatorów składa się już z ponad 300 zweryfikowanych firm, a codziennie dołączają do nas nowi partnerzy.

Dołączając do Otovo, stajesz się częścią najszybciej rosnącej firmy specjalizującej się w montażu fotowoltaiki prosumenckiej w Europie.

Otovo jest już notowane na giełdzie Euronext Growth.

Dowiedz się więcej
Otovo across Europe

Najczęstsze pytania

Otovo stawia na jakość i kładzie duży nacisk na weryfikację swoich partnerów.
Pracujemy jedynie z instalatorami, którzy:
-Prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą;
-Posiadają ubezpieczenie w kwocie co najmniej 500.000 zł;
-Przedstawią szczegółowo udokumentowane referencje;
-W 100% przestrzegają polskiego prawa (w tym nie zalegają z podatkami);
-Przestrzegają najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa, jakości i ochrony zdrowia swoich pracowników;

Niech Twój biznes fotowoltaiczny rośnie jeszcze szybciej

Zostań naszym partnerem